Uniwersalny i ekologiczny wymiar części Perkins?

Inne

Perkins to brytyjski potentat w zakresie produkcji części wewnętrznych oraz osprzętu silników maszyn. Firma zapewnia zarówno, wysokiej klasy oryginalne elementy i akcesoria, jak i zamienniki, które trwałością wykorzystanych materiałów i niezawodnością praktycznie w niczym nie ustępują oryginałom. Wśród bogatej oferty firmy można wyróżnić wszelkiego rodzaju tuleje, tłoki, pierścienie, głowice, panewki, korbowody, wały, bloki silnikowe, uszczelki, sworznie, pompy, prowadnice, filtry i całe mnóstwo innych elementów. Perkins zapewni zatem kompleksową obsługę motorów napędowych pojazdów i maszyn.

Użyteczność i solidna konstrukcja

Wyroby marki Perkins charakteryzują się dbałością o detale, które zauważalne są w ofercie http://good-goods.pl/perkins/, podczas procesu fachowej obróbki materiałów, a także uniwersalnym wymiarem części i ich ułatwioną dostępnością. Perkins produkuje silniki Diesla dla maszyn wykorzystywanych w budowlance, przemyśle, czy infrastrukturze drogowej, silniki te muszą się zatem legitymować ponadprzeciętną mocą oraz odpornością na wymagająca eksploatację, bądź niezależne czynniki zewnętrzne.

Silniki ekologiczne

Dzisiejsza motoryzacja powinna wychodzić naprzeciw wymogom związanym z ochroną środowiska, dlatego też firma Perkins również zaczęła wdrażać ekologiczny postulat. Wyrazem tego jest specjalny program „Perkins Power Exchange” oraz wyprodukowanie modeli silników 400C i 1100 C, które w większości składają się z surowców odnawialnych i są przyjazne dla środowiska naturalnego. To olbrzymi krok na drodze rozwoju nowoczesnych rozwiązań technologicznych.